*Instalacje elektryczne Bardzo istotnym elementem w czasie budowy domu jest wykonanie instalacji elektrycznej oraz instalacji pokrewnych spełniających oczekiwania inwestora. Nowoczesna instalacja elektryczna to nie tylko gniadka i oświetlenie, lecz wiele udogodnień dla domowników (elektrycznie opuszczane rolety, elektrycznie otwierana brama garażowa, automatycznie zapalające się światło i.t.p.). Właściwie zaprojektowana instalacja to wygoda i komfort dla mieszkańców. Jako cel działania stawiamy sobie wykonanie takiej instalacji o najwyższym standardzie oraz połączenie w jedną logiczną całośc wiele instalacji typu elektrycznego takich jak:

  • instalacja elektryczna
  • instalacja antenowa
  • sieć komputerowa
  • instalacja alarmowa
  • monitoring wizyjny
  • instalacje multimedialne audio-video

Szczegóły dotyczące innych instalacji znajdziesz w ofercie

Dlaczego wybrać nas?:

Dzięki nam zaoszczędzisz sporo czasu i nerwów i będziesz miał pewność, że ktoś przemyślał całość systemu i nie okaże się, że został ułożony 1 kabel za mało...

Zintegrujemy wszystkie instalacje w jeden logiczny system, przekażemy Ci schemat tego systemu, przeszkolimy, wystawimy fakturę, damy gwarancję. Dajemy Ci pewność współpracy z firmą rzetelną i profesjonalną w swej dziedzinie.

Stosujemy sprzęt markowych producentów co daje gwarancję trwałości i niezawodności. Staramy się przy tym aby nasze usługi były oferowane za rozsądną cenę. Pamiętaj jednak, że bardzo tanio i bardzo dobrze nigdy nie idzie w parze!!! Robiąc inwestycję na wiele lat warto współpracować z solidnym partnerem a za takiego chcemy się uważać i zrobimy wszystko żebyś tą opinię podzielił.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu.